Nawigacja

Ciekawe stronki www Bądź ochroniarzem przyrody Miary czasu Jednostki długości, pola i objętości Podzielność liczb język polski geografia matematyka język niemiecki Egzamin Ósmoklasisty historia i wos klasa I klasa II klasa III przedszkole zerówka biologia i chemia fizyka Pedagog szkolny

Kochani Uczniowie!!!

Wiem, że jest to dla Was bardzo trudny okres, mam nadzieję jednak, że niedługo wszysko wróci do normy.
Musicie pamięć, że w tym szczególnie ciężkim czsie, warto też zadbać o siebie i swoje ciało - ćwiczyć głębokie oddechy, rozciąganie lub medytację. To pozytywnie wpłynie na Wasze zdrowie psychiczne. Dobrze jest spożywać zdrowe, zbilansowane posiłki, wykonywać regularne ćwiczenia, wysypiać się. Powinniście też starać się podejmować aktywności, które Was rozluźniają i sprawiają Wam przyjemność.
Poza tym warto porozmawiać z osobami, do których mamcie zaufanie o swoich obawach i emocjach.
Codzienna rutyna jest teraz bardzo ważna. Specjaliści podkreślają, że dobrze jest też trzymać się dotychczasowej rutyny - planu dnia. Chodzi tu o codzienne Wasze aktywności, tak aby chociaż częściowo przypominały on rytm dnia sprzed pandemii.
Pamiętajcie o tym i proszę Was
#Zostańwdomu

Chciałbym Wam przypomnieć, że  jestem do Waszej dyspozycji i w każdej chwili możecie ze mną porozmawiać.
Tęsknię za Wami i ściskam mocno
Wasza pedagog Sabina Kwiatkowska
Tel. 607653824
mail